ETS2 Save Dosyası Yeni 1.33 (Tüm sürümler)

save

ETS2 Yeni (New) Save Dosyası (1.33.x)

ETS2 için yapılmış save dosyasıdır. Bu dosya sayesinde hesabınıza yeni bir profil eklersiniz. Bu sayede birçok tırı ve ağır yükleri alabilirsiniz. İndirme adresi konumuzda.

Yapımcı(lar): bilinmiyor.
Sürüm: 1.28.x, 1.30.x, 1.31.x, 1.32.x, 1.33.x (Tüm sürümler)

AÇIKLAMALAR

ÖZELLİKLERİ

 • Level: 147074 (Pir)
 • Para:  1.117.125.376
 • Garaj sayısı: 10
 • Yol: 1.000.006.720 km

LİNK

İNDİR 4MB

KURULUM

 • İndirdiğiniz Rar içerisindeki 416C6469 isimli dosyayı Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/Profiles dosyası içerisine koyun.
 • Oyuna girdiğinizde yeni profilizine girin.
 • Kullanıma hazır.
indigo

About indigo

* indigo'nun ingilizcedeki anlamı çivit mavisidir.

View all posts by indigo →

55 Comments on “ETS2 Save Dosyası Yeni 1.33 (Tüm sürümler)”

  1. benim 1.32 sürümde kayıtlı oyun yüklenmiyor diye hata veriyor nasıl çözücez sıfırdan başlamakta istemiyorum.Teşekkürler

  1. Bildiriniz için çok teşekkürler. Evet dediğiniz gibi sorunlu bir dosyaydı. Şuan benim de kullanmakta olduğum güzel bir save dosyasını ekleyerek konuyu düzenledim. Sorunsuzca kullanabilirsiniz. İyi oyunlar dilerim.

  1. Sorun hakkında ekran alıntısı gönderebilir misiniz ? Kullandığım bir save dosyası ve herhangi bir sıkıntı yok. Bir de hilesiz save dosyası oyun içerisinde açabilirsiniz.

 1. Merhabalar,

  Hocam konu için Teşekkür ederim dosya sağlıklı çalışıyor, ancak benim farklı bir problemim var oyunda yeni profil oluşturamıyorum donuyor, kayıtlı save de tamamlanmış oyun istemiyorum. mümküne bana sıfır bir profil oluşturup boş haliyle gönderebilir misin. şuan senin buraya yüklemiş olduğunun ilk baştaki boşunu istiyorum kısacası. oyun profil oluşturmuyor hazır profillere giriyor sadece.

   1. merhaba arkadaşın sorununu ben de yaşamaktayım, bu sürümü oyunum açıyor ancak ben de sıfır save istiyorum. bana da göndermeniz mümkün müdür? şimdiden teşekkürler.

     1. Merhaba, aynı sorunu ben de yaşamaktayım. Yeni Profil açmak istediğimde oyun donuyor ve bilgisayarımı yeniden başlatmak zorunda kalıyorum, lütfen banada yardım edebilir misiniz?

     2. Merhaba, save dosyası için çok teşekkür ediyorum, çok siteye yazdım lakin bana sadece siz yardımcı oldunuz. Ben oyunu online oynamak istiyorum, bir adet truckersmp hesabı verirseniz çok sevinirim, iyi günler ve iyi oyunlar. 🙂

     3. Merhaba, biz teşekkür ederiz 🙂 TruckersMp’ye kayıt olabilmek için orijinal oyuna sahip olmanız gerekiyor. Başka bir hesap oluşturulamıyor maalesef. Oyunu steam üzerinden satın alabilirsiniz.

     4. MERHABALAR bende aynı sorunu yaşıyorum .Bana da gönderebilir misiniz?Şimdiden teşekkürler.

 2. hocam sizden çok rica etmek istiyorum bana multiplayer save dosyası göndere bilirmisiniz

 3. ets 2 1.28 kurdum sizin verdiğiniz sav e dosyasini attim oyuna girdiğimde steam envanteri yüklemesi cıkıyor ve envanteri kapat dediğimde ekran donuyor farklı bir save dosyasi indirdim onda da baya ilerlemis yapan arkadas onun save dosyasinda da yeni profil açmaya girdiğimde gene ekran donuyor yardimci olursaniz sevirim

 4. Girdiğim tırda BURSA 16 yazıyordu beni en çok bu mutlu etti <3 Onun haricinde hiç bi sıkıntı yok.

  1. Paylaşılan dosyayı şahsen ben de kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Bir daha deneyebilirsiniz.

  1. Konunun başlığında da belirtildiği üzere tüm sürümlerle uyumlu. Save dosyaları ile oyun sürümlerinin arasında bir bağlantı yok aslında. İstediğiniz sürümde kullanabilirsiniz.

 5. merhaba ben ets 2 yi uzun süredir beğenerek oynuyorum ama yeni profil oluştururken oyun donuyor sizden ricam bana sıfır bir save dosyası gönderebilirmisimiz e posta adresim şu : isimsizoglan.n@gmail.com

 6. abi benim sürüm 1.22 mod yapınca oyundan atıyor kendi modunu yapıyorum 1.22 modunu oyundan atıyor

  1. Google’a “Ets2 profil adı değiştirme” yazarak kaynaklara ulaşabilirsiniz. Kullanıcı adının kalması herhangi bir sorun oluşturmuyor multiplayerda vs. bilginiz olsun. İyi oyunlar dileriz 🙂

 7. Sayın admin ve arkadaşlar ben yamayı yaptım oldu adminin anlattığı gibi yamayı yaptım oldu ama yapmadan önce benim profil de Türkiye yaması ve 2 tane otobüs vardı mod yani vardı ancak bu adminin yamasını yaptım profili oldu bu profilin içine otobüs yaması ve Türkiye yamasını nasıl yapıcam yardımcı olurmusunuz bilen var mı

  1. Profillerin bulunduğu ekranda, modu eklemek istediğiniz profile bir kez tıklayın. Daha sonra sağ alt köşedeki mod yöneticisini açın ve eklemek istediğiniz modları aktifleştirin.

 8. Yalvarırım Yardım Edin Lütfen Bu Save İçin Değil Bütün Saveleri Tanımıyor ETS2 Ye Girince Çıkmıyor Saveler Sürüm Uyumlu Savelerimin Bütünürlüğünüde Doğruladım Help Help Help

 9. Merhaba kolay gelsin bende hiç bir tepki yok. Yani anlatılanları yapdım yeni profil açtım ve 0 dan bir hesap açıldı

  1. Merhaba teşekkürler. Profiller ekranında Aldi isimli yeni bir profil gözükmesi gerekiyordu oyunu açtığınızda. Kendiniz yeni bir tane oluşturmayacaksınız. Dosyaları doğru bir şekilde klasöre attığınızdan emin olun lütfen.

  1. Merhaba, ETS2’yi multiplayerda oynamak için TruckersMP uygulamasına kaydolmanız ve bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor. Oyunun orijinal sürümüne sahip olmalısınız. TruckersMP aratarak bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir